Preuzmite
e-kuvar manifestacije

Program festivala

29. decembar / petak


17h

Svečano otvaranje

18h

Novogodišnji dečiji program

19-20:30h

TS "Ladan špricer"

Sremačke priče "Duše Srema" - Boris Miljković, nostalgičar, Narodna biblioteka "Dositej Obradović"

20:30-22h

"Hercenšlus" - bend



30. decembar / subota


17h

Gastronomska izložba

18-19h

Novogodišnji dečiji program

19-20:30h

"Banda drvena"

20:30-22h

„Apsolutno romantično“ – bend

31. decembar / nedelja


17h

Gastronomska izložba

18-19h

Novogodišnji dečiji program

19-20:30h

Aleksandra Saška Padrov - Splet Sremačkih i evergrin narodnih pesama

20:30-22h

"Skladište 58" - bend

 

DOČEK NOVE GODINE


Program festivala

29. decembar / petak


17h

Svečano otvaranje

18h

Novogodišnji dečiji program

19-20:30h

TS "Ladan špricer"

Sremačke priče "Duše Srema" - Boris Miljković, nostalgičar, Narodna biblioteka "Dositej Obradović"

20:30-22h

"Hercenšlus" - bend



30. decembar / subota


17h

Gastronomska izložba

18-19h

Novogodišnji dečiji program

19-20:30h

"Banda drvena"

20:30-22h

„Apsolutno romantično“ – bend

31. decembar / nedelja


17h

Gastronomska izložba

18-19h

Novogodišnji dečiji program

19-20:30h

Aleksandra Saška Padrov - Splet Sremačkih i evergrin narodnih pesama

20:30-22h

"Skladište 58" - bend

 

DOČEK NOVE GODINE

 
 

Izlagači za Gastro Srem 2023.

A - lokacija:

  1. Udruženje „Citadela“– Srbobran
  2. PG „Martinov Slobodan“ – Čurug
  3. „Farma Horvat“ – Bački Petrovac
  4. „Klub Pivara Pazova“ – Stara Pazova
  5. Picerija „Sicilija“ – Stara Pazova
  6. Pčelar „Milorad Hadžić“ – Vojka
  7. „Parlament Gastro Bar“ – Stara Pazova
  8. Zadruga „Zzapi“ – Borča
  9. PG „Blaženka Nikolić“ – Golubinci
  10. PG „Dabić“ – Bačka Palanka
  11. PG „Slatki Srem“– Stara Pazova
  12. PMP „Mangulica Kovilj“– Kovilj
  13. „Pivzdarija“– Beograd
  14. „Čika Vojina Trpeza“ – Golubinci
  15. „Pijani Baron“– Šimanovci
  16. „Bombonjerko – In“ – Stara Pazova

B - lokacija:

  1. „Adri Kürtőskalács“ – Kupusina
  2. PG „Gačića Magaza“– Bogatić
  3. PG „Paulina Topoljski“ – Bački Petrovac
  4. PG „Slatki Zalogaj“– Bačko Dobro Polje
  5. PG „Casa De Vinos Stanković“ – Golubinci
  6. PG „beljić“ – Golubinci
  7. „Kosanović“doo – Martinci
  8. Muzej kolača i kuglofa „Gea“ – Sremski Karlovci
  9. Vinarija „Benišek – Veselinović“– Sremski Karlovci
  10. PG „Balabanović“ – Nova Pazova
  11. Destilerija „Mladenović“ – Stara Pazova
  12. SZR „Ceca Sremica“– Vojka
  13. UG „Volim Banovce“ – Novi Banovci
  14. PG „Ćirović Milja“ – Nova Pazova
  15. PG „Radomir Radojčić“ – Vojka

PIŠITE NAM

info@gastrosrem.rs

TELEFON

022 310 140


ADRESA

Trg doktora Zorana Đinđića
Stara Pazova
Republika Srbija